Menu Zavřeno

Náš tým

Bc. Radka Judová

Trenérka, Pohybová terapeutka

Mgr. Barbora Kuhnová

Fyzioterapeutka

Veronika Řebíková

trenérka

Bc. Radka Judová

Zakladatelka, trenérka

Jmenuji se Radka Judová a jsem zakladatelkou Centra pohybu a zdraví ve Žďáře nad Sázavou.
Ve sportovním prostředí jsem se pohybovala více než 15 let jako aktivní hráčka basketbalu, ve kterém jsem se dostala až na profesionální úroveň. Časem jsem začala mít problémy s achilovkou, které mě hodně omezovaly v tréninku. I to byl jeden z důvodů, proč jsem nastoupila na Fakultu sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně, kde jsem vystudovala obor Regenerace a výživa ve sportu.

Bc. Barbora Kuhnová

Fyzioterapeutka

Jmenuji se Barbora Kuhnová. Vystudovala jsem fyzioterapii a magisterský obor Aplikované pohybové aktivity, který se věnuje sportu handicapovaných. V oblasti sportu se sama pohybuji od malinka, jsem aktivní hráčkou basketbalu. I proto mě pohyb a lidské tělo vždycky zajímalo a začala jsem se mu víc věnovat.
Na své práci mě baví to, že za mnou chodí klienti, kteří pro sebe a svoje zdraví chtějí něco udělat. Těší mě, že jim dokážu pomoct od akutní nebo chronické bolesti.

Veronika Řebíková

TRENÉRKA

Cvičení mě odjakživa bavilo a dělalo mi radost. Dovedlo mě to k tomu, že jsem si v roce 2014 udělala trenérský kurz ve fitness, který mi od té doby umožnil cvičit s klienty na individuálních i skupinových lekcích. Jsem vystudovaná porodní asistentka. Právě zde jsem zjistila, jak velký je nedostatek informací u žen o cvičení, ať už během těhotenství, ale hlavně po porodu. Zde se neustále vzdělávám a sbírám nové informace.
Velice mě baví práce s lidmi a ráda vidím, že jim cvičení a zlepšování se na sobě dělá stejnou radost jako mně.

Hledáme nové posily do týmu!

Zajímáš se o lidské tělo?
Chceš pomáhat lidem zlepšovat si kondici či stravovací návyky?
Chceš, aby se lidé prostě dobře cítili ve svém vlastním těle?
Pak se neváhej ozvat.
Rádi se s Tebou spojíme a pobavíme se o možné spolupráci.
Napiš na:
Zkopíruj e-mail do schránky